Navigovať do servisuNové Mesto nad Váhom, Trenčianska 2133/32Telefón+421/32 771 24 81, +421 911 564 165 E-mailproficarservis.vaclav@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 až 15.30
Sústruh brzdových kotúčov PRO - CUT PFM 9.0

Sústruh brzdových kotúčov PRO - CUT PFM 9.0

Patentovaný systém sústruženia PRO-CUT priamo na vozidle pozostáva z nosného rámu, výkonného elektromotora, ktorý zabezpečuje rotáciu kotúča pri samotnom úkone sústruženia a sústružného stolca s čeľusťami na ktorých sú upevnené špeciálne hroty.

Kontaktujte nás

Hroty čeľustí sú trojuholníkového tvaru, čo umožňuje výmenu respektíve otočenie sústružných hrán spolu tri krát. Jedinečnosť PRO-CUT-u spočíva v počítačom ovládanej minimalizácii bočnej hádzavosti.

  1. Nasadenie upínacieho adaptéra na náboj nápravy
  2. Upnutie zariadenia PRO-CUT pomocou centrálnej zaisťovacej matice
  3. Spustenie tlačidlom „Štart" (v tejto fáze prebieha počítačom riadená kompenzácia bočnej hádzavosti a jej následné odstránenie vo fáze sústruženia)
  4. Nastavenie hrotov a sústruženie

Vlastnosti

  • Jednoduchá manipulácia a intuitívne ovládanie
  • Univerzálne použitie pomocou upínacích adaptérov
  • Vhodný na opracovanie všetkých typov brzdových kotúčov
  • Počítačom riadená „justáž" resp. kompenzácia bočnej hádzavosti
  • Rýchly a bezpečný pracovný postup - max. 9 minút na jednom kotúčiViditeľné a dokázateľné zlepšenie vlastností opracovaného brzdového kotúča

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.