Navigovať do servisuNové Mesto nad Váhom, Trenčianska 2133/32Telefón+421/32 771 24 81, +421 911 564 165 E-mailproficarservis.vaclav@gmail.com Otváracia dobaPo - Pia: 7.00 až 15.30

Profil firmy

Naša spoločnosť je tu pre Vás od roku 1987. Od tohto roku sme získavali veľa poznatkov a skúseností, vďaka ktorým Vám vieme výjsť v ústrety v každej oblasti.

Bosch Car Service ponúka ucelené alternatívne riešenia pre vodičov, ktorí nechcú servisovať svoje vozidlá v značkovom autoservise, ale stále požadujú prvotriednu kvalitu a spoľahlivosť. Preto všetky autoservisy siete Bosch Car Service podliehajú pravidelným kvalitatívnym testom, ktoré vykonáva nezávislá odborná organizácia.

Na našej stránke nájdete informácie o službách a produktoch ktoré ponúkame. Veríme, že aj vy budete patriť k našim spokojným zákazníkom.

Kontaktujte nás

Súhlasím, aby prevádzkovateľ spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v kontaktnom formulári za účelom poskytnutia informácií týkajúcich sa vyššie uvedených servisných služieb. Ďalšie informácie ako spracúvame osobné údaje nájdete sekcii informácie o ochrane osobných údajov.